Budujemypozytywne relacje

Nasza firma istnieje od 2007 roku, w więc jesteśmy na polskim rynku już 15 lat. Pierwszy polski sklep internetowy pod marką Denley.pl powstał w 2010 roku, a jego ogromny sukces w kraju był impulsem do tego, aby rozpocząć ekspansję zagraniczną. W ten sposób w 2015 roku pod marką Bolf powstał pierwszy e-sklep w Czechach i kolejny w 2017 roku na Słowacji. Do tej pory marka Bolf rozrosła się znacznie i obecnie liczy 14 niezależnych e-sklepów własnych w całej Europie. Obie nasze marki, zarówno Denley, jak i Bolf są chronionymi znakami towarowymi w Polsce i Europie. Ponadto produkty naszej marki znaleźć można na kilku platformach sprzedażowych w Polsce i Europie, na Allegro, Ebay'u, czy Amazonie.

Satysfakcja i rozwój

Satysfakcja i rozwój

Poszerzamyhoryzonty

Osoby, które u nas pracują są bardzo różnorodne kulturowo. Szczycimy się międzynarodowym środowiskiem pracy, zatrudniamy osoby z wielu krajów, w których funkcjonują nasze sklepy. Część z nich pracuje na miejscu w Zielonej Górze, część zdalnie, ale odwiedzają nas przy każdej nadarzającej się okazji. Z tego kalejdoskopu charakterów i osobowości każdy czerpie korzyści i może wyciągnąć coś dla siebie, poznać obce kultury, nauczyć się nowych zwrotów w obcych językach i poznać zwyczaje ludzi z całej Europy.

Zachowujemyrównowagę

Ważnym aspektem funkcjonowania naszej firmy jest idea work-life balance, której zachowanie jest naszym absolutnym priorytetem. Preferujemy 8 godzinny dzień pracy i nie pracujemy w weekendy, aby nasi pracownicy mogli mieć jak najwięcej czasu dla swoich bliskich i mogli realizować się także w dziedzinach pozazawodowych. Wierzymy, że zachowanie harmonii pomiędzy życiem osobistym, a zawodowym jest niezmiernie ważne, staramy się tej myśli trzymać i przekazywać naszym pracownikom.

Dasz się przekonać?Dowiedz się dlaczego warto!