Dlaczego wartoz nami pracować?

We współczesnym świecie pracownik jest coraz bardziej świadomy i wymagający. Zdając sobie z tego sprawę, wychodzimy naszym Pracownikom naprzeciw i proponujemy im szereg benefitów, dzięki którym praca u nas jest jeszcze bardziej interesująca i nie oszukujmy się, także bardziej opłacalna.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

W Denley głównym źródłem zatrudnienia są stabilne i najbardziej korzystne dla pracownika umowy o pracę. Dzięki posiadaniu takiej umowy nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego zatrudnienia oraz przyszłej emerytury, wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem, a zasady są przejrzyste i klarowne.

Międzynarodoweśrodowisko pracy

Podejmując pracę u nas, będziesz miał okazję poznać niesamowite osoby nie tylko narodowości polskiej, ale także wielu obcokrajowców. W szeregach naszej firmy są osoby pochodzące z krajów, w których prowadzimy nasze sklepy internetowe i nie tylko. Część z nich pracuje na miejscu w biurach w Zielonej Górze i będziesz ich spotykał na co dzień, część zdalnie ze swoich krajów i miejsc zamieszkania. Są to głównie osoby pracujące na stanowiskach opiekunów rynków, specjaliści ds. obsługi klienta oraz tłumacze. Przekonaj się jak pouczająca i poszerzająca horyzonty może być praca w międzynarodowym środowisku.

Nowoczesnysystem motywacyjny

Pracując w naszej firmie możesz liczyć na premie uznaniowe w zależności od osiągniętych wyników. Będziesz miał także możliwość poszerzania swoich kwalifikacji biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych, warsztatach, kursach oraz konferencjach tematycznych.

Dwie przerwyw ciągu dnia

Wszyscy pracownicy naszej firmy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, mogą liczyć na dwie przerwy na posiłek w ciągu 8-godzinnego dnia pracy. Każdemu gwarantujemy przerwę na śniadanie oraz na obiad, dzięki którym łatwiej jest zachować zdrową i zbilansowaną dietę, a co za tym idzie prowadzić zdrowy styl życia.

Wspólne darmowe lunche

Dla wszystkich pracowników bez wyjątku proponujemy wspólne darmowe lunche w każdym dziale. Do dyspozycji pracowników, cały czas na stanie są także pyszna kawa i herbata bez limitu.

Elastyczne godziny pracy i wolne weekendy

Na większości stanowisk biurowych jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o godziny Twojej pracy. Oczywiście według kodeksu dzień pracy trwa 8 godzin, ale nie ma problemu, abyś po konsultacjach z przełożonym zaczynał i kończył swój dzień pracy w najbardziej odpowiadających Twojemu rytmowi dnia godzinach (jeśli zajmowane stanowisko na to pozwala). Ponadto prawie na wszystkich stanowiskach biurowych obowiązują u nas wolne weekendy. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, nie musisz pracować w soboty, kosztem czasu spędzonego z bliskimi.

Imprezy integracyjne

Ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, dla naszych stałych i nowych pracowników raz w roku organizujemy imprezy firmowe i integracyjne, abyśmy mogli się poznać w nieco innych niż zawodowe okolicznościach. To świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu na rozległych rozmowach o czymś innym niż sprawy zawodowe. Dobrze jest raz na jakiś czas spędzić nieco bardziej rozrywkowo czas z ludźmi, z którymi pracuje się na co dzień.

Prywatnaopieka zdrowotna

Aby jeszcze bardziej wzmóc poczucie bezpieczeństwa w naszych pracownikach, dajemy im możliwość skorzystania z odpłatnej prywatnej opieki zdrowotnej. Proponujemy kompleksową opiekę lekarzy z wielu dziedzin medycyny. W dzisiejszych niepewnych epidemiologicznie czasach jest to ogromne wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Grupoweubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie jest niezmiernie ważne, ale każdy kto próbował kiedykolwiek ubezpieczyć się indywidualnie doskonale wie, jak bardzo jest kosztowne. Dlatego wychodzimy naszym pracownikom naprzeciw proponując im korzystne oferty ubezpieczeń grupowych dla nich i ich życiowych partnerów.

Pakietsportowy

W zdrowym...i szczęśliwym ciele zdrowy duch! Dla naszych pracowników oferujemy pakiet sportowy, który pozwoli na systematyczne uprawianie wybranego rodzaju sportu, a tym samym prowadzenie świadomego i zdrowego stylu życia. Niezmiernie ważne jest dla nas dobre samopoczucie naszego zespołu!

Zniżkidla pracowników

Jeśli jesteś fanem naszej odzieży, być może istnienie tego profitu ucieszy Cię najbardziej. Dla wszystkich naszych pracowników przygotowaliśmy zniżkę na zakupy w naszym sklepie. Wybieraj do woli i bądź modny nie tylko w pracy, ale i poza nią. Chcemy, abyś z dumą nosił naszą odzież i był z niej zadowolony podobnie jak setki tysięcy naszych klientów w Polsce i Europie.

Praca 3 minuty drogi od centrum miasta

Siedziba naszej firmy mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji, zarówno dla osób mieszkających w centrum Zielonej Góry, jak i tych dojeżdżających z pobliskich i nieco bardziej oddalonych miejscowości. Bez problemu możesz dostać się do firmy miejskim autobusem, ale również rowerem, czy hulajnogą. Łatwo i szybko można także dojechać do naszej firmy prywatnym samochodem na przykład z Kisielina, Sulechowa, czy Czerwieńska. Nie marnuj czasu i pieniędzy na dojazdy, pracuj w dogodnej lokalizacji dostępnej dla wszystkich. Jeśli przyjeżdżasz samochodem nie musisz także martwić się o to, gdzie go zaparkujesz. Dysponujemy dużym parkingiem dla naszych pracowników, dla każdego znajdzie się miejsce.

Co mówią o nas nasi pracownicy?

Dołącz donaszego zespołu!